Dámské zimní trendy 2021: čím letos zaručeně okouzlíte?

Dámské zimní trendy 2021: čím letos zaručeně okouzlíte?

Stejně jako každý rok v každém ročním období najdeme na pultech obchodů konkrétní módní trendy, které stojí minimálně za zvážení. Jestli si je opravdu pořídíte do šatníku a vaši stávající sbírku jimi opravdu zpestříte či nikoliv, to už je otázkou, v každém případě letos si móda přichystala rovnou několik exkluzivních trendů, které minimálně za zvážení opravdu stojí. Takže, co se letos bude nosit? 

Beránek je spojení elegance i pohodlí 

Zatímco na podzim jsme evidovali opravdu krásné bundy s beránkem, v zimě se pozornost upne spíše na dlouhé podoby čili na kabáty s beránkem uvnitř. Tato beránková podšívka hlásí po letech svůj comeback a těší se opravdu velké popularitě.  

Bylo by ale mylné se domnívat, že trend se dá nosit pouze k džínům a kozačkám. To nikoliv. Platí, že ho lze nosit i k šatům a kozačkám. Čili ideální outfit na randě je rázem na světě. 

Flitry všude, kam se podíváte 

Už dříve všechno nasvědčovalo tomu, že letošní zima bude trochu jiná než ty předcházející. Že bude zkrátka barevnější a možná trochu víc bláznivá. A letošní modely to ostatně dokazují. Nejen, že se sází na pořádnou dávku barev (neutralita letos nehraje prim), ale také se dělá všechno proto, aby se na první dobrou zaujalo. Kromě pestrých tónů se tedy sází třeba na flitry. 

Flitrované topy nebo šaty byly hitem hlavně vánočních svátků, kdy se do nich oblékali lidé při štědrovečerní večeři. Nyní s těmito kousky mohou vyrukovat i jindy během období. Podle stylistů přesně takový kousek dodá outfitu jistou jiskru a žena v něm bude naprosto neodolatelná a nepřehlédnutelná. 

Objemné kardigany, na scénu 

Za co budete jistě rádi, tak za propínací kardigany objemných rozměrů. Přesně to je jeden ze zimních trendů, který také může vyplnit váš šatník. Pokud se bude délka táhnout až do poloviny stehen, máte vyhráno. Přesně takové kardigany se letos do popředí jednoznačně dostanou.