svatba

Čeká vás letní svatba? Pak na dlouhé šaty zapomeňte

Léto je pro mnoho z nás období, které je převážně o dovolených. Přece jenom je to období, během kterého je teplé počasí snad úplně všude, proto proč ho nevyužít, že ano. Ovšem v létě se také rozhodne velké množství snoubenců vzít. Přece jenom romantika na louce nebo romantika někde u vody je za hezkého počasí výjimečná, navíc hosté se mohou obléknout trochu lehce, nemusí na sebe oblékat teplé kabáty a podobně. Navíc je otevřená taky řada zámků, které jsou pro konání krásných romantických svateb jako dělané.

Pakliže i vy máte svatbu během teplého letního období, určitě už máte rezervovaný termín u kadeřnice, dále jste objednaní na nehty či už moc dobře víte, jakou podobu budou mít vaše pozvánky. Ovšem ten nejdůležitější krok, a sice výběr svatebních šatů, je stále ještě v nedohlednu. Jelikož je svatba v létě, což znamená, že bude opravdu horko s největší pravděpodobností, pak se soustřeďte na výběr spíše těch kratších podob. Přece jenom kratší podoby šatů vám budou během vysokých teplot příjemnější a navíc jsou aktuálně opravdu stylové.

Jestliže nechcete, aby délka šatů šla zřetelně vidět, soustřeďte se na krajkovou vlečku

Nejlépe uděláte, pokud si zvolíte svatební šaty takové, které jsou kratší, přesto odhalují jenom kolena a vzadu jsou o něco delší. Pakliže se však za své nohy stydíte a nechcete je ukazovat světu, pak zvolte takové, které jsou sice krátké, ale díky dlouhé vlečce, která tvoří opticky delší šaty, na nohy neupozorníte. V poslední době se setkáváme s takovými šaty například u Terezky Chlebovské, dnes už Kadeřábkové, která se však za své nohy rozhodně stydět nemusí. Krajkovaná podoba jejich šatů byla ale velmi krásná a pro aktuální období se jednalo o fantastickou volbu.

Šaty doplňte o lodičky nebo alespoň o nějaký podpatek. Jelikož jsou šaty krátké, jiná obuv půjde zřetelně vidět a lodičky vám vždy udělají nohy o něco krásnější a hlavně štíhlejší.