Boty, které byly těmi nejvíce sexy botami letošního léta

Boty, které byly těmi nejvíce sexy botami letošního léta

I když letošní léto nám dalo sbohem, pojďme se za ním ještě na malý okamžik vrátit. Letos panovalo opravdu obrovské horko, ale to k létu zkrátka patří. S obrovskými vedry šlo ruku v ruce koupání a s tím šla ruku v ruce pohodlná obuv. Každému létu vládnou barevné, otevřené boty, většinou však na podpatku. Letošnímu létu vládly sexy boty, které kupodivu žádný podpatek neměly. Víte, o jakých botách je řeč? 

Na tenisky vás možná letos v létě neužilo, což bylo pochopitelné. Jelikož venku panovala obrovská horka, většina lidí sahala po otevřené obuvi, ve které noha dokázala dýchat a nezapáchala. I proto se staly hitem sandálky.  

Sandálky, které se omotávaly kolem kotníku 

I když k sehnání byly sandálky ve nejrůznějších provedeních, pravdou je, že vynikalo především jedno provedení těchto letních bot. A bylo to provedení takové, že se sandálky musely omotávat kolem kotníku.  

Letos tedy nevévodily sandálky na platformách, ale sandálky, které disponovaly dlouhými pásky a které se kolem nohy daly elegantně ovázat. V tom bylo celé jejich kouzlo. A i když to zní možná trochu jednoduše, přesto se tato velice jednoduchá obuv stala nejvíce sexy obuví celého letošního léta 2020. 

Sandálky, které předvídala nejedna módní přehlídka 

To, že budou sandálky ovázané kolem kotníku takovým hitem se dalo možná předpokládat. Přece jenom tento letní hit předvídala nejedna módní přehlídka, která se konala ještě před vypuknutím letních měsíců. Například se tento styl bot představil na módní přehlídce Valentino, ovšem v tomto případě měly boty navíc cvočky a střapečky. Značka Off-White však vsadila na klasickou podobu této letní obuvi.  

Pásky se zavazovaly i přes kalhoty 

Pakliže došlo k ochlazení během horkých letních dnů, začaly se pásky ovazovat i přes kalhoty. A i když si možná myslíte, že to nevypadalo zrovna k světu, jste na omylu. I takto ovázané boty působily velice sexy.