Basic ženský styl

Basic styl vede i v ženském světě

Nejen muži, ale i ženy touží po pohodlnosti v oblékání. Sice z nich chce každý muž mít dámu, která denně nosí lodičky, úzké sukně, košile, sako, pěknou dobře ladící kabelku a uhlazený účes, ale po tom ženy dennodenně opravdu netouží. Žádný muž si neumí představit pocit, kdy žena přijde domů, obleče si tepláky a rozepne svou podprsenku. Pocit pohodlí opravdu vede u jakéhokoli pohlaví.

U žen lze ale takového pocitu dosáhnout jen s velmi málo outfity. Košile jsou sice pohodlné, ne ovšem všechny. Navíc se musí ladit s džíny, které nejsou mnohdy zrovna to nejlepší. Saka taktéž nepatří k těm komfortnějším kouskům. A co mikina? Ta zase není pro ženu dostatečně dobrá. Raději ji ponechá s tepláky pro domácí pohodlí.

Proto je velkým štěstím, že se v poslední době rozeběhl jak v pánském, tak v dámském světě basic styl. Jedná se o volné oblečení. Trička jsou vzadu delší a dostatečně volná, aby se ženy cítily opravdu volně. K tomu zvolte džíny, ale s roztrhanými koleny. Nezabraní vám tedy pohodlnému sezení a navíc vám v nich nebude takové horko. Velkým pohodlím září i girlfriendy. Jedná se o džíny s trochu spadlým pudlem, které jsou velmi roztrhané. Nezdá se to, ale opravdu se jedná o skvělý komfortní kousek.

Ke každému tomuto tipu lze přiřadit tenisky. To je přece skrytá záruka pohodlnosti. Nejlepší volbu tvoří Converse nebo Roshe Run tenisky.

Během loňského léta se také roztrhl pytel s kšiltovkami. Ty se zčistajasna staly obyvatelem prvních příček popularity. Především značky NY a LA jasně vedou. Nejoblíbenější jsou v červené nebo v černé barvě. Šedá taky patří mezi velké oblíbence. Pokud je doma máte, jistě si je vezměte – jestli ne, jděte si je rychle koupit. Skvěle doladí váš pohodlný basic outfit. A muži vás budou jistě milovat i v tomto stylu, nejen v tom formálním. Ženská krása jde přeci ukázat jakkoli a v jakémkoli oblečení.